Lineage II TheFarmers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lineage II TheFarmers

- = Klan in world of Lineage II = - www.onlinegamers.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Navyšování schopností našeho klanu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Killers
Návštěvník
Návštěvník



Poèet pøíspìvkù : 23
Reputace : 0
Registration date : 26. 09. 09
Age : 33
Location : Praha

Navyšování schopností našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: Navyšování schopností našeho klanu   Navyšování schopností našeho klanu EmptyThu Dec 24, 2009 10:33 pm

Ptám se protože mi přijde, že už náš klan je ve slibném rozkvětu. Zdá se mi že po usilnovné práci máme čím dál více vyšších lvlů a schopných postav.

Proto tedy se chci zeptat: Kdy na hrad? Popřípadě na jaký?

Jelikož s příchodem nové hry od Ubisoftu a opětovného puštění DE se snížil počet aktiv. hráčů z velkých klanů, myslím si že by neměl být takový problém nějaký ten hrad obsadit a čerpat velké výhody, které z něj budeme mít.

Na to navazuje problém naší NEUTRALITY.
Většina členů i zájem našeho CL je zůstat v neutralitě. Ale to po útoku na hrad bude další problém. Buď si vybereme něco menšího co nikdo nechce a ani výhody nejsou nic moc, nebo můžeme zkusit štěstí u něčeho většího. To sebou ale nese riziko napadání a vyhlašování war kvůli vlastnictví hradu.

Osobně si myslím, že už nejsme těmi low lvly, kteří se nechají pošlapat. Máme už na trochu víc a mohli bychom se i pustit do menších rozbrojů s hradem souvisejících.
Jedna z výhod jsou knížky na enchant skillů. Kdo by nechtěl trošku si polepšit v kouzlech a svých schopnostech do budoucna Smile
Návrat nahoru Goto down
Peanut
Admin
Admin
Peanut


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputace : 0
Registration date : 02. 03. 09

Navyšování schopností našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Navyšování schopností našeho klanu   Navyšování schopností našeho klanu EmptySat Dec 26, 2009 3:53 pm

Já osobně pro hrad jsem jen v případě, že nám to nechá neutralitu...vy co běháte s jednou postavou máte výhodu, že když vás někdo PKne není to zas tak bolavé...ale když mě PKnou celou partu 6 postav, těžko se % na 74 lvlu honí zpět...

Chtěl bych osobně Rune castle, ale ten asi ještě nějakou tu dobu nepoběží...alternativa? Inadril? Nevím...Aden nebo Giran asi nepřipadá v úvahu...
Návrat nahoru Goto down
 
Navyšování schopností našeho klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lineage II TheFarmers :: The Farmers :: Zeptejte se-
Přejdi na: