Lineage II TheFarmers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lineage II TheFarmers

- = Klan in world of Lineage II = - www.onlinegamers.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dalsi info

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Dalsi info Empty
PříspěvekPředmět: Dalsi info   Dalsi info EmptyMon Mar 09, 2009 10:53 am

V jakym klanu jste byli na LE?

Jaky vyhody me prinese clenstvi ve vasem klanu? Mate nejaky klanovy akce, atd. ?
Návrat nahoru Goto down
Peanut
Admin
Admin
Peanut


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputace : 0
Registration date : 02. 03. 09

Dalsi info Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dalsi info   Dalsi info EmptyMon Mar 09, 2009 12:41 pm

Byli jsme stejně jako tu klan TheFarmers. Já osobně jsem byl ještě v klanu (nevzpomínám na název,něco s hvězdou ->darkstar nebo tak) který byl v allianci Valhalla. Spolupracoval jsem tedy s hráči jako byl Cvrček a podobně. Jelikož ale většina těchto lidí nepřešla na EE, tak se o stejný způsob hraní postarám já a náš klan.

Výhody našeho klanu. V prvé řadě bych chtěl jako CL zajistit neutralitu klanu. Bude na serveru spousta hráčů, co budou potřebovat spoustu vybavení a nebudou se chtít zapojovat do té nebo té strany. Přesně pro tyto hráče budeme my. Seženeme spoustu věcí, budeme obchodovat a vyrábět. Já osobně nejsem na PvP a proto mě v této hře baví spíš ekonomika než válčení. Nečekejte ale od nás výbavu. Chceme schopné lidi co se o sebe dokáží postarat a nebudou se přiživovat. Samozřejmě na klanové akce se výbava bude zapůjčovat.

Společné akce určitě budou. Na spoustu věcí je třeba spojit se, například na nějaký ten raid, získávání S rcptů a podobně. S CS bych asi moc nepočítal. Jako nezávislá strana těžko budeme moci vlastnit hrad a bojovat proti válčícím klanům. Ikdyž toto není nutně vyloučeno. A nakonec jako klan, pokud nás bude mnoho, utáhneme clanhalu a tak další vyhody budou plynout z vlastnictví haly.

CL Peanut
Návrat nahoru Goto down
 
Dalsi info
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Základní info

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lineage II TheFarmers :: The Farmers :: Zeptejte se-
Přejdi na: